Шины Aeolus

Коротка довідка про завод Aeolus Tyre Концерн Aeolus Tyres CO., LTD заснований в 1965 році в м Jiaozuo провінції Хенан, має робочі площі близько 650.000 квадратних метрів для виробництва і науково-технічної бази. Компанія є одним з ключових виробників вантажних шин, автобусних, індустріальних, і сільськогосподарських.

Завод має сертифікати інститутів якості Європи, США за міжнародними стандартами ISO9001, ISO900, DOT Certification US, ISO14001, QS9000. Компанія експортує шини в більш ніж 100 країн світу, торгова марка Aeolus зареєстрована в більш ніж 80 країнах і регіонах світу. У 2006 Aeolus Tyres CO., LTD займає 23 місце в світовому рейтингу 75 провідних компаній світу. Компанія показує найвищий приріст продажів серед китайських заводів за останні 4 роки.

Спільний проект з компанією Pirelli в обсязі 130 млн. Доларів дозволив вивести виробництво радіальних шин на більш високий якісний і кількісний рівень. Підприємство сьогодні набуває найсучасніше і передове устаткування для виготовлення шин від кращих світових виробників і використовує самі передові технології.

Сьогодні Aeolus знаходиться в першій трійці заводів-виробників шин КНР, які змогли за допомогою простих і гнучких рішень знайти шлях до подолання європейської менталітету і довели переваги своєї продукції в Європі.

У вересні 2004 р компанія «Технооптторг» уклала довгострокову угоду з концерном Aeolus Tyre CO., LTD. на поставку вантажних шин. Це перша угода такого рівня - до цього часу в Україні високоякісна продукція китайської шинної індустрії представлена ​​не була.

Зростання світових цін на сировину зумовив зростання цін на шини всіх світових виробників, особливо шин з цільно - металевим кордом. При всіх інших рівних умовах китайський виробник знаходиться в більш вигідній ситуації по відношенню до інших світових виробників - наявність дешевої робочої сили, географічне розташування - близькість до сировинної бази та величезні інвестиції в промисловість. Це і призводить сьогодні до того, що китайські шини крім ряду переваг в якості мають і перевага в ціні.

Всі заводи КНР, що експортують шини на захід, конкурують з відомими брендами. Збільшення присутності китайських шин в Європі це не набір випадкових факторів, а результат комплексної політики виробника і інвесторів, таких як Мішлен, Pirelli, Bridgestone і ін.

Ми пропонуємо всю основну лінійку типорозмірів експлуатуються на вантажному транспорті в Україні.

Українські перевізники експлуатують шини Aeolus в умовах регіональних і міжрегіональних перевезень. Марка отримує хороші відгуки - надійність, ресурс, ціна.