Orium

Проізводітель автогуми Orium заснували в 2013 році в Сербії. Його творці - професіонали в автомобільній індустрії, їх досвід в цій справі перевищує 50 років. Вони хотіли створити бренд, який би максимально задовольняв потреби ринку легкових і вантажних автомобілів. Їм вдалося: сьогодні бренд ORIUM покриває 80% цього ринку.

У бренду ORIUM є явна перевага, якщо порівнювати його з іншими. Шини розробляють, створюють і тестують на заводі Michelin. Всі товари, які створюються на цьому заводі, суворо перевіряються. Тому якість шин відповідає всім стандартам сучасного виготовлення автогуми.

Історія бренду Orium

Завод Michelin, де створюються шини, заснували в 1935 році. Спершу там працювали над усіма гумовими виробами. З 1959 року сфера діяльності заводу звузилася до виготовлення виключно шин для авто. Через кілька років завод представив на ринку свою дебютну радіальну покришку. Через 20 років завод скооперуватися з відомим в США брендом BFGoodrich. В кінці 20-го століття засновники заводу розпочали співпрацю з північноамериканських підрозділом заводу "Мішлен", і незабаром два підприємства об'єдналися. Основним акціонером виступив завод. Незабаром власники новоствореної компанії зібрали команду, розробили і відкрили бренд автогуми для легкових машин. Це історія про те, як був створений бренд шин під назвою ORIUM, який сьогодні є однією з лідируючих марок на автомобільному ринку.

Переваги шин ORIUM

Orium шина 2017 році компанія випустила новий тип вантажний шини для машин середнього і високого класу - Ultra High Performance. Вона ставиться на колеса, діаметр яких становить від 17 до 19 дюймів. Цю модель ми і розглянемо в якості прикладу вантажний шини, яку випускають творці бренду Orium.

У тому ж 2017-го року продажі нового типу літніх шин злетіли. Причинами виступали такі переваги, якими володіє авторезина Ultra High Performance:

безпечна, плавна маневреність на середній і високій швидкості руху;

асиметричний малюнок протектора;

візерунок, схожий на язики полум'я на гумі. Це не тільки красиво виглядає, але і підвищує безпеку транспорту і водія. Коли автомобіль входить в поворот, даний узор впливає на його стійкість;

зменшений гальмівний шлях завдяки внутрішнім плечовим блокам;

силика, яку використовують при виготовленні шин. Вона зменшує споживання палива, шини менше зношуються, а їхати завдяки цьому компоненту комфортніше;

поглиблення по периметру вироби, які відводять воду при поганих погодних умовах і мінімізують зіткнення з дорожньою смугою;

оптимальна ціна для люксового якості, яке пропонують виробники. Вартість вантажних шин Orium дешевше, ніж аналоги, які пропонують покупцеві інші бренди.

шини знижують витрати водія на паливо, що робить покупку ще більш вигідною.

Ці переваги дозволяють шинам ORIUM виділятися на тлі інших вантажних шин, які представлені на ринку, і швидко продаватися.

Orium шина

Автогума, яка випускається під цією маркою, завжди заслуговує на увагу і витрачених на неї грошей. Orium випускають шини з гарантованою якістю (автогуми виробляють на відомому всім автолюбителям заводі Michelin). Виробники довго відчувають, перевіряють і тестують шини перед їх виходом на ринок. Тому, купуючи шину Orium, можна не сумніватися: якщо вже вона вийшла в продаж, значить якість точно не підведе.