sunfullШіни китайського бренду Sunfull - бюджетний варіант, який призначений для безпечної і комфортної їзди. Незважаючи на те, що компанія відкрилася недавно, бренд вже добре відомий водіям не тільки в Азії, але і за кордоном. Зараз гуму цієї марки можна побачити на легкових і вантажних транспортних засобах усього світу.

Історія бренду Sunfull

Бренд Sunfull є відносно новим. Його історія почалася в 1995 році. У Китаї відкрили маленьке підприємство, яке виготовляло гумовотехнічні вироби. На той момент виробництво не могло похвалитися ні багатим асортиментом, ні масштабами, ні дилерською мережею.

Через кілька років одноманітної роботи і випуску мізерної продукції, виробництво почало зростати. Цінності компанії були переглянуті - і змінилися. Підприємство почало потужну рекламну кампанію, експериментувало з новими розробками продукції, удосконалювалося.

Сьогодні основним товаром компанії Sunfull є шини. Продукція, що випускається проходить безліч тестувань, щоб домогтися якості, яке задовольнить усі потреби потенційного клієнта.

Завод компанії і сьогодні розташований в Китаї. Це один з найбільших заводів країни. У ньому працює більше 6 тисяч співробітників. Щоб почати працювати на заводі Sunfull у відділі розробок і технологій або інженерному цеху, потрібно бути висококваліфікованим фахівцем. Ретельно підібраний персонал, інвестиції в інноваційні розробки і техніку і дозволяють заводу залишатися в ТОПі виробників шин на автомобільному ринку. За даними минулого року, компанія Sunfull випускає 600 тисяч покришок в рік. У їх якості важко сумніватися, адже комісії Неодноразово відвідували завод. Вони підтвердили, що шини виготовляються допомогою нових комп'ютерних технологій і привезеного з країн Європи дорогого обладнання.

За вищезазначених причин, ймовірність того, що в покришці буде виявлено брак, близька до нуля. Все гумовотехнічні вироби проходять перевірку, яка складається з десятка рівнів. Саме тому товари компанії Sunfull відповідають всім стандартам міжнародної якості.

В асортименті компанії налічується близько 60-ти товарних найменувань. Серед них є покришки для:

Рузова і індустріального транспорту;

сільськогосподарської техніки;

легкових автомобілів (компанія виготовляє покришки для літа, зими і всесезонні шини);

легковантажних машин;

транспорту спец. призначення.

Переваги продукції Sunfull

шини sunfullНе кожна компанія по виробництву шин здатна вийти на міжнародний рівень і зайняти лідируючі позиції за такий короткий термін. Підприємству Sunfull це вдалося завдяки не тільки талановитому керівництву, але і переваг, якими володіє сама продукція бренду. Серед них:

вартість: товари Synfull є бюджетним варіантом вантажних покришок;

глибокі візерунки протекторів;

стійкість перед зносу;

хороша тепловіддача;

безпека: водії, які користуються продукцією Sunfull, відзначають підвищену керованість, а також відмінні характеристики тяги і гальмування;

стійкий матеріал: вантажні шини Sunfull призначені для всіх сезонів. На них можна пересуватися як по сільському бездоріжжю, так і міським автомагістралях.

Шини бренду Sunfull - вдалий вибір для тих, хто хоче пересуватися комфортно, безпечно і не боячись зайвий раз пошкодити колеса на неякісній дорозі або в погану погоду. Вирішальним бонусом, який надає китайська компанія, є дешева щодо інших брендів ціна.