boto-logoЗавод Shandong Wanda Boto Tyre Co., Ltd (Китай) випускає шини з 2004 року. Моделі з флагманських лінійок отримують маркування Boto. Підприємство входить в топ-50 світових виробників шин. У його штаті числиться 2500 співробітників, вартість активів досягає 1 млрд $. Щорічно компанія випускає 1 млн. Виробів, розрахованих на тривалу експлуатацію на асфальтованих і неасфальтована дорогах, реалізує їх в 12 країнах.

Устаткування і контроль якості

Boto виготовляє продукцію на обладнанні німецької марки VRM, використовує верстати з США і Японії. Працівники компанії перевіряють якість шин рентгенівськими променями, які знаходять дефекти структури. Браковані вироби не продаються.

Підприємство буде утилізовано відходи, здатні завдати шкоди природі, прагне до зменшення шкідливих викидів в атмосферу, контролює споживання ресурсів.

Вантажні шини відповідають стандартам ISO14001, DOT, ECE, CCC, G.C.C., ISO9001. Компанія Boto не стараються випередити конкурентів по галузі за рахунок дешевизни продукції. Вона використовує високопродуктивне і дороге обладнання, навчає персонал, застосовує нові технології виготовлення шин.

Асортимент і переваги продукції

бото шины

Підприємство випускає літні, шиповані і всесезонні шини з суцільнометалевим кордом, призначені для вантажних автомобілів. У модельному ряду компанії представлені моделі, які підходять для промислової і сільськогосподарської техніки.

З 2019 року завод виготовляє шини для легкових автомобілів марок KIA, Hyundai, FAW, вантажівок Shaanxi. Ці виробники постійно використовують продукцію Boto при складанні машин в базовій комплектації.

Шини Boto володіють такими перевагами:

  • За рахунок симетричного протектора роблять автомобіль маневреним, але стійким незалежно від погоди і типу дорожнього покриття.
  • Чи не підводять при різких гальмуваннях і крутих поворотах.
  • Економлять паливо за рахунок малого опору коченню і надійного зчеплення.
  • Зберігають міцність і не деформуються при перегріванні.
  • Відразу відводять воду з місця контакту колеса з трасою по дренажним канавках.
  • Коштують недорого.

Покупці вважають, що вантажні автомобілі в шинах Бото керовані, економно витрачають пальне, зберігають слухняність при наборі швидкості.

Клієнти завжди відзначають широкий асортимент продукції від бренду Boto: виробник випускає моделі з десятками варіантів малюнка, призначені для ведучих, рульових і причіпних осей. Власники вантажних машин з гумою Boto вибирають її серед продукції конкуруючих марок за зносостійкість, безпека, терпимість до частої зміни умов експлуатації.

Постійні покупці підкреслюють, що за 15 років виробництва шин їх якість збереглося спочатку високим або покращився. Користувачі довіряють марці за те, що покупка шлюбу виключена.