Мережа шинних центрів «100 ШИН»

Компанія 100 ШИН спеціалізується на продажу вантажних шин і дисків. З 2005 року компанія стрімко розвивалася і зараз представлена ​​15 шинними центрами в 10 областях України. Будучи офіційним дилером компанії Michelin і імпортером популярних китайських вантажних шин наша компанія стала одним з лідерів ринку.

Наше завдання забезпечити постійно зростаючий ринок якісним і прийнятним за ціною продуктом, який в повній мірі задовольнив потреби наших клієнтів.

Продаж вантажних шин

Ви завжди маєте можливість вибрати для себе вантажні шини будь-якого виробника відомого в Україні. На складі у нас завжди є великий асортимент шин (від преміум до бюджету класу), який відповідає формулі «ціна-якість».

Продаж вантажних дисків

Вантажні диски представлені як недорогими китайськими виробниками так і якісними європейськими, які займають лідируючі позиції в світі.

Виробництво і продаж відновленої вантажний шини

Якщо Ви не перевантажує машину, то відновлені шини розмірів 385/65 R22.5 і 365/80 R20 - відмінна альтернатива новим вантажним шинам. Італійське обладнання та матеріали дозволяють виробляти якісний продукт, який добре показує себе на українських дорогах. «Холодна нівроку» дає друге життя вашої шині.

Купівля каркасів вантажних шин

Ми пропонуємо нашим партнерам вигідні умови покупки каркасів. Продаючи каркаси Ви значно економите на шині.

Устаткування для шиномонтажного ділянки

Якщо Ви бажаєте відкрити власний вантажний шиномонтажний ділянку, ми допоможемо Вам підібрати якісне і недороге обладнання: пневмогидравлический домкрат, шиномонтажний верстат, вулканізатор, Електрогайковерти і ін. Залежно від спектра послуг, що надаються і автоматизації ділянки загальна вартість обладнання складе від 2000 до 6000 Євро (при вашому бізнес-плані Ви могли налічувати 20000 Євро). Як ми досягаємо цього? - Шляхом заміни основних «тягнуть» статей більш дешевими, але не поступаються своїми функціональними можливостями. А саме: вантажний шиномонтажний станок - ручним шиномонтажних інструментом, балансувальний верстат - балансувальними гранулами. До відома: шиномонтажний станок поступається за швидкістю ручного інструменту.

Наша діяльність спрямована на забезпечення комплексного підходу у вирішенні питань наших партнерів, пов'язаних з експлуатацією вантажних шин. Ми націлені на зменшення витрат наших клієнтів, шляхом зниження вартості кілометра пробігу, забезпечуючи підтримку на всіх циклах життя шин.

Компанія «100 ШИН» постійно розвивається, розширюючи і покращуючи при цьому свій сервіс. Ви завжди можете оцінити наші переваги:

  • великий асортимент шин і дисків;
  • широка мережа шинних центрів;
  • професійне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно проводити послуги сервісу;
  • покупка каркасів за високими цінами;
  • якісна відновлена ​​шина.

Наша компанія може з упевненістю заявити, що наші шини відновлюються в контрольованих умовах, які регламентовані сертифікованою Системою менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001: 2008, що підтверджено сертифікатом №UA227617 від Міжнародного органу по акредитованої сертифікації Bureau Veritas Certification.

Компанія підтвердила стабільність високої якості виробництва та конкурентоспроможність своїх шин, сучасний рівень систем управління і організації виробництва. Отримання сертифікату ISO 9001: 2008 підтверджує готовність нашого підприємства враховувати вимоги замовників і поставляти відновлені шини належної якості найбільшим національним підприємствам-перевізникам.

Ми не просто продаємо диски і шини - Ми допомагаємо нашим партнерам ефективно розвивати бізнес, надаючи комплексний підхід щодо забезпечення шинами і супроводжуючи їх на всіх циклах життя.