fulda

Понад 100 років передових технологій з Німеччини

Назва "FULDA" не тільки збігається з найменуванням міста і річки в Німеччині. Заснована в 1900 році, торгова марка Fulda є німецьким виробником шин і випускає високоякісну продукцію, яка забезпечує тривалу експлуатацію і безпеку, пропонуючи бездоганну якість за помірну ціну. Сьогодні частка торгової марки Fulda на ринку Німеччини близько 10% і Fulda представляє собою один з провідних брендів Німеччини, пропонуючи широкий ряд високоякісних надійних шин для легкових автомобілів, легких вантажівок, вантажівок і сільськогосподарських машин.

Fulda - Якість німецьких технологій

Якість шин Fulda є результатом глибокого розуміння того, що необхідно для виготовлення найсучаснішої продукції для ринку Німеччини - одного з найбільш вимогливих ринків в світі.

Від шосейних доріг без обмежень швидкості до альпійських областей з суворими зимами - шини Fulda завжди розроблялися для забезпечення безпечного управління автомобілем навіть в найнесприятливіших умовах.

Щорічні опитування серед європейських водіїв дозволяють дізнатися у понад 10 000 споживачів їх очікування і переваги від шин. Для інженерів Fulda ці дані є рушійною силою, що стоїть за програмами розробки усієї продукції Fulda.

Постійно здійснюються програми досліджень і розробок є гарантією того, що в шинах Fulda використовуються найсучасніші технології і матеріали.

Регулярно надходять рекомендації від незалежних випробувачів є доказом високого рівня якості виробів Fulda.

Нова супершвидкісної шина Carat Exelero є ще одним досягненням в історії FULDA і є першою шиною в промисловості, яка отримала сертифікат інституту TUV - Незалежного інституту тестів Німеччини.

Fulda - Якість за помірну ціну

Недавні дослідження організації ADAC, проведені серед споживачів ринку шин, показали, що, на думку німецького покупця, Fulda поставляє на ринок другий найкращий бренд, що забезпечує принцип "якість за помірну ціну". Це ставить торгову марку Fulda попереду найбільш відомих світових брендів.

*) Джерело: ADAC Reifenmonitor 2003

Fulda - Довкілля

Шини Fulda виробляються на заводах, які відповідають вимогам стандарту ISO 14001 в питаннях охорони навколишнього середовища і системи управління виробництвом. Аудитори регулярно перевіряють системи охорони навколишнього середовища кожного заводу.

Fulda - Цифри

Шини FULDA виробляються на 13 заводах в Європі. Щорічно в світі продається близько 10 мільйонів шин.

На заводах FULDA в Європі працює близько 1 800 чоловік, і її вироби складають більше 10% ринку в Німеччині, де заводи FULDA випускають понад 7 мільйонів шин щорічно.