шины AdvanceAdvance - китайський бренд, один з провідних виробників шин для автобусів, вантажних автомобілів і спецтехніки, що застосовується в будівництві, ЖКГ та сільському господарстві.

Належить компанії Giuzhou Tire Co, більше половини акцій якої знаходяться у власності китайської держави.

Основні етапи історії

Компанія Giuzhou Tire Co була утворена в 1958 році в Шанхаї. Через кілька років виробництво перенесли в місто Гуйян. Ініціатива створення підприємства належала державі, яке займалося реалізацією програми модернізації національної шинної промисловості. В результаті вдалося створити конкурентоспроможного гравця, який зміг вийти і впевнено закріпитися на глобальному ринку.

Виробник має статус офіційного постачальника оригінальної продукції для ряду відомих брендів автомобілебудування і входить в ТОП-75 найбільших компаній світу. 

В Advance по всій планеті працюють понад 9 тисяч осіб.

Advance сьогодні

Основне виробництво Advance зосереджено в Китаї. Це дозволяє мінімізувати витрати і на рівних конкурувати з провідними європейськими та північноамериканськими виробниками. Крім виробничих майданчиків статус структурних підрозділів компанії мають кілька дослідних і випробувальних центрів. Компанія щорічно інвестує частину прибутку в модернізацію обладнання та оновлення продуктового асортименту.

грузовые шины advance

Подібний підхід забезпечує високу якість виробів, що підтверджується наступними сертифікатами:

  • ISO 9001:2008;
  • GCC Gulf;
  • E.mark;
  • DOT.

Всі види фірмової гуми відповідають класифікації спецшини Bridgestone. Перед відправкою замовникам проводиться триступенева перевірка якості, яка виключає появу бракованої продукції. Щорічний обсяг виробництва Advance становить понад 5,8 млн одиниць виробів. Продумана система формування і доставки замовлення гарантує споживачам отримання всієї партії шин в одному контейнері.

Асортимент продукції

Фірмовий асортимент Advance включає понад тисячу моделей радіальних і діагональних шин. Основна сфера застосування продукції пов'язана з роботою вилочних і фронтальних навантажувачів. Компанія займає лідируючі позиції у виготовленні шин для кар'єрних самоскидів і випускає широку лінійку виробів для бурового обладнання, а також машин, які використовуються при проведенні підземних робіт. Виготовляються за спеціальною технологією білі (бессажні) шини призначені для стерильних виробництв, в яких неприпустимі сліди гуми на покритті.

Основні серії шин Advance

  1. Серія GL073A відрізняється високоміцними блоками протектора, з'єднаними ребрами жорсткості. Завдяки більш глибоким канавкам забезпечується хороша тяга, а округлений профіль плеча сприяє кращій керованості. Наявність спеціальних напливів на ребрі зменшує ймовірність бічних пошкоджень.
  2. Лінійка радіальних шин GLB06 розроблена для промислової техніки. Характеризується тривалим терміном експлуатації, забезпечує комфортне і безпечне управління автотранспортом. Гума має масивний протектор і виступаючу боковину. Застосування особливо міцного дроту для бортових кілець дозволяє досягти відмінне зчеплення з покриттям. Тришарова конструкція шини запобігає перегріванню і підвищує амортизаційні властивості.
  3. Серія GLB04 поставляється з самоочищається протектором і подвійним малюнком. Гума покривається термостійким складом, що забезпечує безпечне пересування на підвищеній швидкості.