шины bridgestone

Японську компанію Bridgestone, відому вантажними і легковими автомобільними шинами, заснував підприємець Шоджиро Ішібаші.

У 1925 році Ішібаші почав випускати національну взуття, в 1930 році зацікавився автомобільної галуззю і запустив виробництво шин.

У 1931 році Бізнесмен дав підприємству назву Bridgestone, перевівши прізвище - по-англійськи вона стала звучати як "stone bridge" - і вийшов на міжнародний ринок.

У 1934 році Ішібаші побудував шинний завод в Куруме, додав в асортимент продукції, що випускається спортивні товари.

Через 3 роки підприємець відкрив офіс в Токіо і поміняв назву компанії на Nippon Tire Ltd., що в перекладі означає "Японський шинний завод".

У 1945 році завод був зруйнований бомбами союзників, але власникам вдалося відновити масовий випуск і помножити прибуток. Грамотне вибудовування стратегії розвитку допомогло компанії збільшити щорічний оборот до 4 млрд $.

Переваги шин від Bridgestone

  • Технологи Bridgestone уважно стежать за якістю автомобільної гуми цієї марки. Перед відправкою в роздрібні торговельні мережі вона бере участь на заводі-виробнику в декількох тестах і експериментах заради виключення шлюбу.
  • Виробництво шин організовано так, щоб продукція відповідала основним світовим стандартам.
  • Рецепт гумотехнічної суміші заснований на натуральних інгредієнтах - каучуку і рослинному маслі. Природні компоненти роблять шини міцними, зносостійкими, терпимими до температурних перепадів.
  • Ряд моделей вантажних шин маркуються знаком "Еко", що говорить про їхню безпеку для людей і природи.
  • Вироби марки Bridgestone важать мало. Вони еластичні, тому створюють мінімум шуму при русі.
  • Вантажною машиною, озутою в такі шини, легко керувати.
  • Виробник розширює модельний ряд, додаючи літні і зимові варіанти для вантажівок та спецтехніки.
  • Шини Bridgestone допомагають економити паливо.

    шины бриждстоун

Продукцію цієї марки купують на всіх континентах. З 1997 року її регулярно вибирають гонщики Формули-1 за відмінну якість гумотехнічної суміші і відсутність шлюбу.

Ціни і асортимент продукції

Компанія випускає річну, зимову і універсальну гуму для легкових автомобілів, вантажівок, спецтехніки, пасажирського автотранспорту. Її продукція відноситься до середньої цінової категорії, представлена ​​в сотнях різновидів шин. Виробник удосконалює технології виготовлення автомобільної гуми, з кожним роком підвищуючи якість виробів.

шины бриджстоун