starmaxxStarmaxx - торгова марка автогуми, яка виробляється на заводі PETLAS в Туреччині. Сьогодні бренд займає лідируючі позиції на автомобільному ринку, робить шини люкс-класу і поставляє їх в 100 країн світу.

Історія бренду STARMAXX

В кінці 80-х в Туреччині ввели режим ембарго - заборона на ввезення закордонних товарів. Сталося це через турецьке вторгнення на Кіпр в 1974 з метою державного перевороту. Тоді Туреччина як ніколи гостро відчула потребу розвивати власне виробництво. Особливо це стосувалося військової сфери. Тоді, в 1976 році, і заснували Petlas Tire Industry and Trade Company, а разом з нею побудували промисловий завод Petlas. Основною метою заводу був випуск шин для турецьких винищувачів.

У 1993 році, після довгих проектирований і тестів завод вперше випустив партію авіаційних шин. Вони були доставлені турецьким збройним силам.

У 1990-му році завод і компанію вирішили приватизувати. Процес приватизації зайняв довгі 7 років, і в 1997-му році акції приватизаційного були передані компанії Petlas. Уже через рік підприємство "перезавантажити" завдяки запуску проекту "Подорож до якості". Спершу був переглянутий і розширений перелік продукції, що випускається: завод почав випускати не тільки шини для військових потреб. У продажу з'явилися легкові і вантажні шини, покришки для комерційного і військового транспорту.

вантажні шини стармаксВ тому ж 1998-му році Petlas Corporation перестала випускати шини виключно для Туреччини, розширила поставки і в інші країни. Продажі збільшилися, прийшли нові інвестиції, а значить покращився і якість виробництва.

Завдяки цим діям в 1998-му році компанія отримала сертифікат якості ISO 9001. Видала її німецька компанія, яка ретельно перевірила завод і переконалася в якості продукції, що випускається на міжнародний авторинок продукції.

У 1999 році компанія пройшла ще одну перевірку і отримала новий сертифікат. На цей раз бренд вийшов на новий, промисловий рівень якості. Наступні 3 роки були спрямовані на створення і дотримання нових цінностей. Компанія остаточно оновилася і удосконалилася.

Одним з нових правил компанії Petlas стала турбота про навколишнє середовище. Виробництво було переглянуто, і рівень викиду шкідливих речовин в атмосферу знизився. Навесні 2004 року це підтвердила аудиторська компанія RW TÜV - і видала Petlas відповідний сертифікат. У 2005-му році виробництво викупила компанія ABDÜLKADİR ÖZCAN ANONİM ŞİRKET. Саме тоді і почали випускати шини STARMAXX.

Переваги бренду STARMAXX

Багата історія компанії, її перезапуски і перегляди цінностей призвели до того, що сьогодні вона досягла лідерства на ринку. На це вплинули і переваги, якими володіють вантажні шини STARMAXX:

унікальність: 85% шин створюються по ноу-хау самої компанії;

вибір: компанія випускає шини радіального типу, шини для позашляховиків і всесезонні;

вартість: незважаючи на якість, яке на рівні з шинами, зробленими за європейськими технологіями, шини Starmaxx мають типову азіатську ціну;

євро-рівень: вся продукція бренду відповідає стандартам Євросоюзу;

стійкість: шини не бояться поганої погоди і бездоріжжя;

безпека: автомобіль не заносить, а канавки, які розташовані під ухилом, полегшують керованість машини;

придушення шуму: навіть якщо ви їдете по поганій трасі або бездоріжжю, шуму покришок не буде чути.

Шини бренду Starmaxx підійдуть і для ідеальних автотрас, і для сільських стежок. Ще один плюс - відносно низька ціна, адже цей пункт - один з вирішальних для країн СНД.