tigarTIGAR - сербська компанія з виробництва шин. У перекладі з сербського, "tigar" означає "тигр", що підкреслює лідерські настрою підприємства. Завдяки відносно недорогий вартості на автомобільні покришки і їх якості, продукція активно продається по всьому світу.1

Історія бренду TIGAR

Завод компанії TIGAR заснували в 1935-му році в сербському місті Пірот. Спочатку він позиціонував себе як завод з виробництва гумово-технічної продукції. Але з часом керівництво переглянуло погляди на бізнес, і через 20 років підприємство почало працювати як завод, який виготовляє автомобільні шини.

У 1964 році після того, як підприємство TIGAR звузило сферу своєї діяльності, кількість продукції, що виготовляється досягло 1,6 мільйона. шин на рік.

У 1972 році засновники виробництва прийняли рішення почати виробляти покришки радіального типу. У 1974-му році керівництво компанії підписало угоду про співпрацю з BF Goodrich - американським підприємством. Це дозволило осучаснити виробництво і почати випускати більш якісні товари, які краще продавалися. Завдяки цій угоді компанія змогла розширитися і відкрити філію під назвою TIGAR-AMERICAS в США.

У 1997 році компанія підписала нову угоду, але вже з MICHELIN - найбільшим і найвідомішим виробником автомобільних покришок. Тоді TIGAR отримала права, які дозволили їй поставляти продукцію в Північну Америку, а в підсумку і розширити мережу поставок по всьому світу.

Завдяки співпраці з MICHELIN завод посилив перевірку власної продукції. Це дозволило пройти міжнародні перевірки і отримати сертифікати якості. Підвищився рівень дослідницької бази, а дилерська мережа компанії розширилася по всьому світу.

Сьогодні TIGAR є холдинговою акціонерною компанією. Вона випускає приблизно 4 мільйони покришок в рік. На заводі працюють майже 2 тисячі висококваліфікованих фахівців.

Переваги бренду TIGAR

tiger шіниКомпанія TIGAR змогла вийти на міжнародний рівень завдяки своєчасним і вигідним угодам, грамотному керівництву і переваг, якими володіє їх продукція. Наприклад, вантажні шини TIGAR випереджають своїх конкурентів і виграють за такими параметрами:

доступність: покришки компанії коштують дешевше аналогів, які створені їх конкурентами. Саме тому шини активно купують водії легкових і вантажних автомобілів, а також комерційного транспорту і техніки, яка призначена для сільського господарства;

склад: в матеріали, з яких створюються шини, додаються спеціально розроблені на заводі компоненти. Їх функція полягає в збільшенні еластичності матеріалу і підвищення його стійкості. Це означає, що вантажні шини Tigar витривалі по відношенню до низьких температур і поганим дорожнім покриттям;

якість: покришки проходять багаторівневі перевірки, щоб виявити браковані партії і вирішити проблему. Всі шини створюються на інноваційному обладнанні, яке привозили з Японії, США і країн Європи;

багатий асортимент: серед моделей компанії можна знайти шини для всіх транспортних засобів і відповідні для будь-якого сезону. Зимові шини, які випускає завод Tigar, оснащені шипами і протистоять заметів.

За час своєї роботи підприємство під назвою TIGAR стало одним з найбільших на міжнародному ринку. Його продукція активно продається в країнах СНД, Європи і в Америці. Шини Tigar доступні за своєю ціною, відрізняються гарним і перевіреним часом якістю і вже заслужили довіру водіїв всього світу.