firemaxКитайська компанія Firemax розпочала свою роботу зовсім недавно - в 2011 році. Вона виробляє шини для автобусів, позашляховиків, вантажних автомобілів і спецтехніки. Головна відмінність шинної продукції цього бренду - металокорд, який є частиною основи конструкції. Він дозволяє шині залишатися в первісному вигляді, не мінятися через зміни температур. Завдяки металокордом шина рівномірно розподіляє навантаження і стирається однаково, а не частково.

Firemax: історія і переваги бренду

Історія бренду відносно нова, але компанія вже встигла зайняти лідируючі позиції на ринку. Не дивно: і досвідчені водії, і міжнародні журнали відзначають, що шини Firemax легко управляються, дозволяють автомобілю маневрувати, усуває гідропланування. Машину не заносить, вона не ковзає, а водій не втрачає управління.

За неповне десятиліття керівництво компанії змогло організувати широку мережу поставок. Зараз товар бренду Firemax продається в 100 європейських країнах, а також в США, Африці і в Австралії. Все це стало реальністю завдяки добре організованому менеджменту і передових розробок.

Виготовлення продукції Firemax

Китайський завод, на якому виготовляється авторезина Firemax, оснащений згідно з усіма нормами. Щоб домогтися конкурентоспроможної і якісної продукції, завод використовує інноваційні технології. Матеріали не шкодять навколишньому середовищу. Досягати такої високої якості розробникам непросто. Для цього вони використовують весь науково-технічний потенціал Китаю та розробки в сфері автогуми, які випереджають весь світ. Завдяки цьому бренд може похвалитися шинами, які довго не зношуються, є більш міцними, ніж шини більшості конкурентів. Все це приправлено прекрасним бонусом у вигляді доступної ціни на їхню продукцію.

Особливості продукції від Firemax

Firemax виготовляє шини для всіх сезонівfire-max. Їх не можуть зіпсувати ні погані погодні умови, ні пошкоджені дороги. Окремою особливістю шин Firemax є малюнки їх протекторів і якісний склад їх гуми. Це виділяє шини на ринку і підвищує конкурентоспроможність.

Компанія Firemax налагодила виробництво. Зараз воно настільки потужне, що випускає близько 13 млн. Шин на рік. У всіх примірників - характеристики, ідеальні для того, щоб комфортно і безпечно водити свій транспорт. Деякі серії бренду мають в наявності вантажні шини. Серед моделей можна легко підібрати варіант для поїздок на великі відстані і для того, щоб доставити великий вантаж.

Головні переваги

Компанія Firemax недарма стала лідером за такий короткий час. Її продукція має ряд переваг:

  • стійкість: авторезина створювалася для того, щоб її використовували кожен день, а тому вона легко переживає температурні перепади і погані дороги, і він не зноситься;
  • гнучкість: спеціальний компаунд дозволяє гумі зберігати форму і на морозі, і на спеці;
  • стабілізація: на високих швидкостях гума посилено блокує і стабілізує авто;
  • відмінні зчеплення, тяга і маневреність - все це можливо завдяки щільній ламелізаціі шин Firemax;
  • безшумність: дренажні канали розміщені оптимально, тому не чутно шумів і вібрацій;
  • економія палива і екологічність;
  • середня вартість при якості, яке заслуговує більшої ціни.