Double Coin

Кітайская компанія Double Coin Holdings Ltd. випускає автомобільні вантажні і легкові шини з 1929 року. Підприємство пережило Другу світову війну, постійно совершенствовало продукцію.

У 2019 шини Double Coin продаються в 100 країнах світу.

Завод почав займатися власними дослідженнями в 1993 році. У науковому центрі Double Coin створені і запатентовані розробки, спрямовані на зменшення гучності і зниження вібрації при русі вантажного автомобіля по трасі. Головним досягненням стало створення специфічного малюнка протектора, що робить управління машиною комфортним і зберігає ходові якості.

У 2019 холдинг випускає 2 серії гуми для вантажних автомобілів, які зустрічаються в магазинах під брендами Double Coin і Warrior. Компанія Double Coin входить в топ азіатських виробників шин по обороту коштів і кількості виробів в модельному ряду. У магазинах представлено 400 видів радіальних і вантажних покришок.

Конкурентні переваги шин Double Coin

Вантажні шини цієї марки технологічні, зносостійкі і міцні. Технологи підприємства окремо працюють над створенням малюнка проектора для кожної моделі. В інтернет-магазинах і оффлайн-точках представлені шини для рульової осі на вантажну спецтехніку, яка використовується для міжнародних перевезень, шини для автомобілів, що транспортують важкі вантажі по нерівних дорогах, і інші види виробів.

До переваг шин Double Coin відноситься:

  • Глибокий протектор, який відповідає за щільне зчеплення з поверхнею.
  • Малий коефіцієнт опору коченню, який сприяє економії палива.
  • Мінімальна гучність: навіть вироби для провідної вісі на видають зайвих звуків під час руху.
  • Стійкість до пошкодженням, обумовлена ​​посиленими боковинами і додаванням в конструкцію ребер жорсткості.
  • Розподіл навантаження по контактному плямі, за рахунок якого ресурс шини збільшується на третину.
  • Міцний каркас, допускає багаторазову лагодження та відновлення шини.

Double Coin

Підприємство відчуває гуму на полігонах в Америці і коригує технологічні процеси, якщо в результаті проведення тестів виявлені вразливості.

Ціни та відгуки покупців

Китайські вантажні шини Double Coin відносяться до середнього цінового сегменту. У порівнянні з гумою інших марок в тій же категорії вони допомагають "вичавлювати" з спецтехніки більше можливостей, роблячи її стійкою і маневреної одночасно.

Користувачі цих шин називають покупку розумним інвестуванням, називають довговічність гуми основною її перевагою. Покупці відзначають, що їх довіру до китайських виробників покришок зросла після досвіду експлуатації шин Double Coin. Більшість користувачів цієї гуми стають постійними клієнтами марки.