Умови акції:

Всі куплені Б/У шини у компанії "100 ШИН +" або ФОП НИМЕЦ В.П. в період з 01.02.2019 до 30.04.2019 потрапляють під акцію "Повна гарантія на Б/У шини від Мережі шинних центрів 100 ШИН".

Під "Повної гарантією" мається на увазі можливість заміни, пошкодженої б/у шини на б/у шину такого ж типорозміру, з такою ж залишкової глибиною протектора, яка буде на момент пред'явлення претензії або її ремонт без додаткових платежів *

 1. Терміни акції і товари беруть участь в акції:
  1. Терміни проведення акції: з 01.02.2019 до 30.04.2019 або до повного закінчення запасу акційних шин.
  2. Типорозміри Б / У шин беруть участь в акції - ВСЕ!
 2. Основні положення:
  1. Гарантійними випадками є фізичні дефекти, які виникли у випадках заводський брак і / або механічних пошкоджень в процесі експлуатації, за винятком випадків навмисного пошкодження товару. Гарантія поширюється на дефекти, які виникли внаслідок неправильної експлуатації шини або несправності транспортного засобу, на якому була встановлена ​​шина.
  2. Гарантія поширюється на термін 7 днів з моменту продажу.
  3. Гарантія не поширюється: - на випадки відсутності заповненого Гарантійного талона; - на шину, яка була пошкоджена навмисне; - на шину, яка була видана замість пошкодженої; - на шини, які були обслужені іншими сервісними станціями.
  4. Гарант не несе відповідальності за втрату часу і / або тимчасову несправність транспортного засобу, а також незручності, пов'язані з розглядом рекламаційної заявки.
  5. Якщо пошкоджена шина може бути відремонтована - в рамках цієї Гарантії надається послуга ремонту за 1 грн., Заміна шини не проводиться.
  6. Б / У шина, замінена Гарантом зберігається на складі в окремій стопці терміном 3 місяці, з моменту здачі її покупцем або до моменту перевірки.
  7. Гарантія надається тільки на Б / У шини, встановлені на сервісних станціях компанії 100шін.
 3. Розгляд заявки на заміну Б / У шини:
  1. Надати пошкоджену шину Гаранту.
  2. Надати заповнений Гарантійний талон.
  3. Менеджер компанії веде статистику за зверненнями. Організатор Акції «Повна гарантія на б / у шини від Мережі шинних центрів 100 ШИН»: ТОВ «100 ШИН +»

* Під поняттям "без додаткових платежів" розуміється придбання товару або ремонт товару за 1 грн